Kullanıcı Yorumları

Bebeğim Elini Parmaklarını Ağzına Koyuyor

Yazar:

Tarih:

Şimdiye kadar hep ürünlerle ilgili kendi yorumlarımı, şikayetlerimi ve düşüncelerimi paylaştım. Fakat şimdi bebeğim ile ilgili bir kaç şey söylemek istiyorum. Siz de bebeğim elini sürekli ağzına koyuyor diye şikayet ediyorsanız bu yazıyı okuyabilirsiniz. Aslında bebeklerin parmaklarını ağızlarına koyması bir çok bebekte görülen bir şeydir. Bu kötü bir şey değildir, ilerleyen zamanlarda bırakacaktır bu huyunu ama yine de endişelenmemek insanın elinde olmuyor.

Ben de endişelendim. Bilmiyordum neden olduğunu. Doktora gittim ve bana endişelenmemem gerektiğini söyledi. Zaten bebekler 10-11 aylıkken bu türlü davranışlarda bulunuyorlar. Bu da diş çıkarma zamanlarına denk geliyor. Doktor bana dişleri çıktığı, ağrıdığı için sürekli olarak parmaklarını ağızlarına koymak istediklerini söyledi. İleride bir sorun olup olmayacağını sorduğumda ise bir şey olmayacağını söyledi.

Yani sevgili hanımlar endişelenmeyin. En azından doktorun bana söylediklerine göre endişelenmemek gerekiyor. Yine de siz de bu durumu kendi doktorunuza sorabilirsiniz. Gönlünüz rahat olur. Siz de bebeğiniz ile alakalı endişelendiğiniz şeyleri yorum alanından yazarak diğer anneleri de bilgilendirebilirsiniz.

Elif Kaya Kimdir?

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İnsanlar ürünler hakkında merak ettiklerini kullanıcı yorumları sayfasında paylaşılan yorum ve şikayetlerden öğrenebiliyorlar. Bu sitede zayıflama, sağlık, kozmetik, elektronik, beyaz eşya, otomobil, resmi kurumlar ve daha bir çok kategoride ürün ve hizmet hakkında bilgiler paylaşılmıştır. Siz de bir ürün satın almadan önce mutlaka yorumları okumalı ve www.kullaniciyorumlari.net sitesinde paylaşılan kullanıcı yorumlarına değer vermelisiniz. Daha da ötesi siz de satın almış olduğunuz ürünler ile alakalı insanlara memnun kalıp kalmadığınızı, eğer memnun kalmamışsanız neden şikayetçi olduğunuzu belirtebilirsiniz. Eğer bu siteye fiber shake, lipo magnet, chia lif ya da başka bir zayıflama ürünü hakkında fikir sahibi olmak için geldiyseniz lütfen arama motorunu kullanarak ilgili sayfayı ziyaret ediniz. Fiber shake kullanıcı yorumları için arama motoru alanına fiber shake yazmanız yeterli olacaktır. Diğer ürünler için de sadece ürün adını yazmanız işinizi görecektir.Öte yandan www.kullaniciyorumlari.net sitesi hiç bir firma ile bağlantılı olmayıp tamamen bağımsız hareket etmektedir. Sitenin masraflarını karşılayabilmesi için Google Ads ya da başka reklam firmalarından reklam alarak giderleri karşılamaktadır. Sitemize sponsor olmak istiyorsanız iletişim sayfasından bizimle irtibata geçebilirsiniz.