Kullanıcı Yorumları

Autoblow 2 Yorumları ve Şikayet Konusu [FORUM]

Tarih:

Yeni bir ürün olan autoblow 2 p2nis büyütücü ile alakalı olarak bu yazıda autoblow 2 yorumları, autoblow şikayetleri ve merak ettiğiniz diğer konulara yer verilecektir. Bu ürünün düzenli kullanım neticesinde amacınıza ulaşacağınız iddia edilmektedir. Türkiye’de yeni yeni satışına başlanılan bu ürünün yan etkileri hakkında henüz kimse bir bilgiye sahip değildir. Aşağıdaki yorum alanını kullanarak siz de autoblow 2 türkiye ürünü hakkındaki yorumlarınızı yazabilirsiniz.

AutoBlow 2 Nasıl Kullanılır?

AutoBlow YorumlarıKullanımı oldukça basit olan bu ürünü haftada 1 saat kullanmanız gerekiyor. Bu da günde ortalama olarak 10 dakikalık bir kullanıma tekabül etmektedir. Satış sitelerinde iddia edildiğine göre düzenli kullanım neticesinde 1 ay gibi kısa bir sürede cinsel organınızın 8 cm kadar uzaması garanti ediliyor. Tabii bu türlü iddialar tüm ürünler için geçerli olduğundan dolayı insanların ürün hakkında neler düşündüklerine bakmak gerekiyor. Dilerseniz aşağıdaki autoblow yorumlarını okuyarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

AutoBlow 2 Yorumları

Siz de aşağıdaki yorum alanından ürün hakkında aklınıza takılan tüm soruları sorabilir, düşüncelerinizi de autoblow kullanıcılarıyla paylaşabilirsiniz.  Ürünün fiyatı ise Türkiye için 1 adet autoblow 2 sadece 99 TL’dir. Başka ülkelerde de satışı yapılan bu ürünü diğer ülkelerdeki yorumları okuyarak da inceleyebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları Kimdir?

Sitemizde ürünler ile alakalı olarak insanların merak ettiği sorulara yanıtlar verilmekte olup işe yarayıp yaramadıkları tartışılmaktadır.

3 Comments

 1. Hasan

  1 Şubat 2017 at 17:43

  Gazete gönderdiler 3 kağıtçı bunlar

 2. Nail mÜFTÜOĞLU

  30 Mart 2017 at 04:12

  sn patron ve ilgililer eylül 2016/28,092016 saat 14,20 posta çek hs.na ürün paket sipariş tutarı olan meblağ ilgili müş.temsilcilerinin vermiş olduğu TAHSİN GÜZEL P.ÇEK/11091202 Hs.no suna 200.TL olarak havale olunmuştur.BUGÜN dahil halen ürün gönderilmediği gibi telef. cevab verilmediği gibi telf. hizmet dışı olduğu aramalarım neticesi anlaşılmaktadır.GÖNDERİ REKLAMOSYON POSTA BİLGİLERİ KP00592493938 NOLU TAKİP FORMUNDA ilgili bilgiler mevcuttur. Bana ait irtb cep telf.GSM/05548731675 KENDİLERİNDE MEVCUTTUR.Arama yapılmamaktadır.BUyetmezmiş gibi TEHDİT VE SANAL /0850303872 TELESEKRT. DOLANDIRICILIK ve satış sonrası işlemler telf. nosu ile hukuk bür.marifetiyle de astronomik rakamlara baliğ olacak şekide TAZYİK İLE TEHDİT TELF.DEĞİŞİK MÜŞT.TEMSİLCİLER/Erol Bakır,Didem,Batuhan,Burak,Nuray.Coşkun gibi afaki isimler 05349616837 nolu telf.irtibatında,ayrıca yücel isimli SİPARİŞ HATTI veya santGÖREV.02162222703 İLGİLİLERE AİT Telefonlar olup HİZMET DIŞINDA Bulunmaktadır.öZET OLARAK mağduriyetimin giderilip takdirleriniz neticesi SİPARİŞ ÜRÜNLER PAKETİMİN sivil kargo yolu ile GÖNDERİMİNİN TEMİNİNİ Şayet ÜRÜN Mevcut değil ise İLERDE vereceğimBank hs.HAVALESİNİ RİCAederim

 3. Fatih

  13 Eylül 2017 at 02:38

  Bu cihazı alan çıkmadımı hiç alan olduysa nerden aldı yazar mı zahmet olmassa

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İnsanlar ürünler hakkında merak ettiklerini kullanıcı yorumları sayfasında paylaşılan yorum ve şikayetlerden öğrenebiliyorlar. Bu sitede zayıflama, sağlık, kozmetik, elektronik, beyaz eşya, otomobil, resmi kurumlar ve daha bir çok kategoride ürün ve hizmet hakkında bilgiler paylaşılmıştır. Siz de bir ürün satın almadan önce mutlaka yorumları okumalı ve www.kullaniciyorumlari.net sitesinde paylaşılan kullanıcı yorumlarına değer vermelisiniz. Daha da ötesi siz de satın almış olduğunuz ürünler ile alakalı insanlara memnun kalıp kalmadığınızı, eğer memnun kalmamışsanız neden şikayetçi olduğunuzu belirtebilirsiniz. Eğer bu siteye fiber shake, lipo magnet, chia lif ya da başka bir zayıflama ürünü hakkında fikir sahibi olmak için geldiyseniz lütfen arama motorunu kullanarak ilgili sayfayı ziyaret ediniz. Fiber shake kullanıcı yorumları için arama motoru alanına fiber shake yazmanız yeterli olacaktır. Diğer ürünler için de sadece ürün adını yazmanız işinizi görecektir.Öte yandan www.kullaniciyorumlari.net sitesi hiç bir firma ile bağlantılı olmayıp tamamen bağımsız hareket etmektedir. Sitenin masraflarını karşılayabilmesi için Google Ads ya da başka reklam firmalarından reklam alarak giderleri karşılamaktadır. Sitemize sponsor olmak istiyorsanız iletişim sayfasından bizimle irtibata geçebilirsiniz.