Kullanıcı Yorumları

2. Dönem TEOG Yorumları

Tarih:

Bir TEOG sınavını daha geride bıraktık. 2016 yılında yapılan 2. dönem teog sınavı soruları ve cevapları yayınlandı. Burada ise teog yorumları paylaşılacaktır. 2. dönem teog iptal edilecek soru / sorular var mıydı? TEOG’da hatalı sorular hangileriydi? Hatalı soru varmıydı yok muydu?

2. Dönem TEOG matematik, türkçe, fen ve teknoloji gibi diğer derslerin soruları zor muydu? kolay mıydı? Bu gibi konuları burada tartışacağız.  Aldığımız bilgilere göre TEOG’da matematik sorularının biraz zorladığı belirtiliyor. Tabii bu durum kişiden kişiye değişmektedir fakat teogda zor soruların bu defa matematikten geldiği sizce de doğru mudur?

Soruların cevaplarını merak edenler için EBA’da paylaşıldığını belirtmek isteriz. Sorulara ve cevaplara direkt gitmek isteyenler www.eba.gov.tr/ortaksinav2 adresine tıklamaları yeterli olacaktır. Bu sayfaya gittikten sonra kategorilerin üzerine tıklayarak ilgili derslerin sorularını ve cevaplarını görebilirsiniz.

2016 teog yorumları

2016 teog yorumları

2. Dönem TEOG Yorumları

Siz de aşağıdaki yorum alanından 2016 teog hakkında yorumlarınızı paylaşabilirsiniz. Bu başlık altında yapacağınız yorumlar diğer teog yorumları meraklıları için bir fikir verecektir. Ayrıca size göre 2. dönem teog sınavında hatalı soru var mıydı? Vardıysa hangi soruların yanlış olduğunu düşündüğünüzü de gerekçeleri ile birlikte yorum alanından paylaşabilirsiniz.

Metin Kılıç Kimdir?

Yıllarca www.kullaniciyorumlari.net sitesinin editörlüğünü yaptım. Bazı nedenlerden dolayı ara verdiğim çalışmalarıma yeniden devam etmekteyim. Amacım insanları kandırmaya çalışanlara fırsat vermemek ve vatandaşlarımızı uyarmaktır.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İnsanlar ürünler hakkında merak ettiklerini kullanıcı yorumları sayfasında paylaşılan yorum ve şikayetlerden öğrenebiliyorlar. Bu sitede zayıflama, sağlık, kozmetik, elektronik, beyaz eşya, otomobil, resmi kurumlar ve daha bir çok kategoride ürün ve hizmet hakkında bilgiler paylaşılmıştır. Siz de bir ürün satın almadan önce mutlaka yorumları okumalı ve www.kullaniciyorumlari.net sitesinde paylaşılan kullanıcı yorumlarına değer vermelisiniz. Daha da ötesi siz de satın almış olduğunuz ürünler ile alakalı insanlara memnun kalıp kalmadığınızı, eğer memnun kalmamışsanız neden şikayetçi olduğunuzu belirtebilirsiniz. Eğer bu siteye fiber shake, lipo magnet, chia lif ya da başka bir zayıflama ürünü hakkında fikir sahibi olmak için geldiyseniz lütfen arama motorunu kullanarak ilgili sayfayı ziyaret ediniz. Fiber shake kullanıcı yorumları için arama motoru alanına fiber shake yazmanız yeterli olacaktır. Diğer ürünler için de sadece ürün adını yazmanız işinizi görecektir.Öte yandan www.kullaniciyorumlari.net sitesi hiç bir firma ile bağlantılı olmayıp tamamen bağımsız hareket etmektedir. Sitenin masraflarını karşılayabilmesi için Google Ads ya da başka reklam firmalarından reklam alarak giderleri karşılamaktadır. Sitemize sponsor olmak istiyorsanız iletişim sayfasından bizimle irtibata geçebilirsiniz.