Kullanıcı Yorumları

101 Okey Plus Şikayet: Neden Açılmıyor

Yazar:

Tarih:

Aşağıda okuyacağınız 101 okey plus şikayetleri ziyaretçiler tarafından tarafımıza gönderilmektedir. Bir 101 okey plus oyuncusu neden açılmıyor diye sorununu dile getirirken banlandığını ve banlanma nedeninin haksız yere olduğunu iddia ediyor. Siz de yorum alanından 101 okey plus şikayet başlığı altında düşüncelerinizi dile getirebilirsiniz. Dahası için www.kullaniciyorumlari.net’i takip etmeye devam edin.

101 Okey Plus Şikayet

mehabalar ben 101 okey plus kullanıcısı olarak isyan ediyorum.hile yapmamama rağmen bana hile yaptın diyor. ve bana bildirdiği bildirimde ortaklaşa oyun sebebiyle ( facebook 101 okey plus tarafından oyuna girişiniz yasaklandı) diyor. bana ve şahsiyetime haksızlık yapmayın ben haksızlığı kabul etmiyorummm 101 okey plus yöneticileri burdan sizlere sesleniyorum. bana yaptığınız şu durumu bi başkası size yapsa kabullenirmisiniz ??? profilimin biran önce eskiisi gibi açık olmasını istiyorum okey plusa girmek istiyorumm yardımcı olun şu tür sorunlarla oyuncularınızı uğraştırayınn oyuncu kaybedersiniz..

Yukarıda okumuş olduğunuz yorumu gönderen kullanıcı Sema Z. isimli bir oyuncudur. Siz de 101 okey plus şikayet etmek ya da yorumlarınızı paylaşmak istiyorsanız yorum alanını kullanabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Elif Kaya Kimdir?

Recommended for you

1 Comment

  1. Adnan Ay

    8 Şubat 2017 at 06:34

    ben 101 okey plusu normal biri gibi kendi hakımla 10 m yakın ciplerim olmuştu hilesiz kendi hakkımla benim suçum bu muydu bana hileli oynama iftirasını atınız ha söylesinize ben en sevdiğim oyundur bu 101 okey plus sabah akşam oynamadan duramam sabah jarzım bitti oyundan hemen çıkmak zorunda kaldım sonra gene elektirikler gitti internete kapandı telefonumun internet paketi bitmişti oyuna gire gire ev üzeri giriyordum elektirikler gittiğinde gene 2. sefer oyundan çıkmak zorunda kaldım bu oyunu nasıl hileyle oynadığımı yazarsınız lütfen gereği oyunumun tekrar açılmasını arz ederim.. saygılarımla

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İnsanlar ürünler hakkında merak ettiklerini kullanıcı yorumları sayfasında paylaşılan yorum ve şikayetlerden öğrenebiliyorlar. Bu sitede zayıflama, sağlık, kozmetik, elektronik, beyaz eşya, otomobil, resmi kurumlar ve daha bir çok kategoride ürün ve hizmet hakkında bilgiler paylaşılmıştır. Siz de bir ürün satın almadan önce mutlaka yorumları okumalı ve www.kullaniciyorumlari.net sitesinde paylaşılan kullanıcı yorumlarına değer vermelisiniz. Daha da ötesi siz de satın almış olduğunuz ürünler ile alakalı insanlara memnun kalıp kalmadığınızı, eğer memnun kalmamışsanız neden şikayetçi olduğunuzu belirtebilirsiniz. Eğer bu siteye fiber shake, lipo magnet, chia lif ya da başka bir zayıflama ürünü hakkında fikir sahibi olmak için geldiyseniz lütfen arama motorunu kullanarak ilgili sayfayı ziyaret ediniz. Fiber shake kullanıcı yorumları için arama motoru alanına fiber shake yazmanız yeterli olacaktır. Diğer ürünler için de sadece ürün adını yazmanız işinizi görecektir.Öte yandan www.kullaniciyorumlari.net sitesi hiç bir firma ile bağlantılı olmayıp tamamen bağımsız hareket etmektedir. Sitenin masraflarını karşılayabilmesi için Google Ads ya da başka reklam firmalarından reklam alarak giderleri karşılamaktadır. Sitemize sponsor olmak istiyorsanız iletişim sayfasından bizimle irtibata geçebilirsiniz.