Kullanıcı Yorumları

101 Okey Plus Ban Kaldırma Hilesi Şikayet

Yazar:

Tarih:

Aşağıda okuyacağınız 101 okey plus şikayet konusu bir ziyaretçimizin bize gönderdiği mesajdan ibarettir. Hüseyin R. isimli ziyaretçi 101 okey plus oynarken ban yediğini ve bunun bir yanlış anlamadan kaynaklandığını öne sürüyor. Bu nedenle aşağıdaki yorumu paylaşarak bu konuda bir çalışmanın olmasını talep ediyor. Siz de 101 okey plus ban kaldırma konusunda izlediğiniz yolu yorum alanından paylaşabilirsiniz.

101 Okey Plus Ban Kaldırma

Ben bu oyunu severek oynuyorum. Siz ne yapıyorsunuz kimseye bilerek isteyerek taş vermedim hile yapmadım. hiç bir oyunda bamlanmak yok siz ne yapıyorsunuz. böyle insanı oyundan soğutuyorsunuz. ne oluyor bu sefer herkez başka face açıyor şirketler çoğalıyor. iyimi böyle o zaman yeterin ya açın benim oyunumu birileri ilgilensin artık size ulaşacak hiç bir yer yok çok sıkıldım bu işten. artık yapıcağınız işi doğru yapın ne bu uyarı ne bişey bi bakıyorsun oyun yasaklanmış ve hiç bir şey yapmadan…..ilgilenin biraz ya.

Siz de 101 okey plus ban kaldırma şikayet konusu hakkında yorumlarınızı aşağıdaki yorum-şikayet alanından dile getirebilirsiniz. Sizce 101 okey plus ban kaldırma için ne yapmak lazım?

Filiz Kaya Kimdir?

Recommended for you

5 Comments

 1. Seyvan kipcak

  13 Kasım 2016 at 21:36

  Beni niye engellediniz açın engelli insanın canını sıkmayin

 2. Dilara Köse

  8 Şubat 2017 at 06:38

  Hic bir hile yapmadim bi kac kendi ni bilmez kufur etti ve karsilik olarak tersledim onlari sikayet ettim dışında hile yaomadim tas geldi aldim tas attim alindi bu neyin muamelesi ne kadar ayip bi oyunumuz var onu da maf ediosunuz az ilgilenin ya yeter yeni yila girdik aylardir bekliyoruz ayip!!!

 3. TC Oktay Tan

  8 Şubat 2017 at 06:40

  101 okey pulisim nedenengelediniz acilmadi oyunumu acarmisiniz rica etsem ya 1 yıl oldu adminler neden bu sorunu cozmez anlamadim lutfen ilgilenirmisiniz allah askina ya

 4. Ferhat Erdin

  8 Şubat 2017 at 06:47

  Hile yapmadım zevkine kendi 4 arkadaşlarımla eylencesine oyun oynadıktan bu suç yada hile yaptığımı ispatlayın oyun kurallarında kendi arkadaşına oynayamazsın diye bişey vardı da biz niye bilmiyoruz açmazsanız oyununu yedi sülalenize küfür ederim

 5. Orhan

  8 Şubat 2017 at 06:48

  Ya yeter ben bişey yapmadım

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İnsanlar ürünler hakkında merak ettiklerini kullanıcı yorumları sayfasında paylaşılan yorum ve şikayetlerden öğrenebiliyorlar. Bu sitede zayıflama, sağlık, kozmetik, elektronik, beyaz eşya, otomobil, resmi kurumlar ve daha bir çok kategoride ürün ve hizmet hakkında bilgiler paylaşılmıştır. Siz de bir ürün satın almadan önce mutlaka yorumları okumalı ve www.kullaniciyorumlari.net sitesinde paylaşılan kullanıcı yorumlarına değer vermelisiniz. Daha da ötesi siz de satın almış olduğunuz ürünler ile alakalı insanlara memnun kalıp kalmadığınızı, eğer memnun kalmamışsanız neden şikayetçi olduğunuzu belirtebilirsiniz. Eğer bu siteye fiber shake, lipo magnet, chia lif ya da başka bir zayıflama ürünü hakkında fikir sahibi olmak için geldiyseniz lütfen arama motorunu kullanarak ilgili sayfayı ziyaret ediniz. Fiber shake kullanıcı yorumları için arama motoru alanına fiber shake yazmanız yeterli olacaktır. Diğer ürünler için de sadece ürün adını yazmanız işinizi görecektir.Öte yandan www.kullaniciyorumlari.net sitesi hiç bir firma ile bağlantılı olmayıp tamamen bağımsız hareket etmektedir. Sitenin masraflarını karşılayabilmesi için Google Ads ya da başka reklam firmalarından reklam alarak giderleri karşılamaktadır. Sitemize sponsor olmak istiyorsanız iletişim sayfasından bizimle irtibata geçebilirsiniz.